Kinsizler Enerji

Kinsizler Enerji 1975'den beri sektörde marka olmayı başarmıştır. Kinsizler Enerji, Tuzla Tersaneler bölgesinin kuruluşundan bugüne kadar olan süreçte yer almıştır. Kinsizler Enerji Sanayi tesislerinin kuvvet ve aydınlatma sistemleri projelerinin yapımında önemli katkılar sağlamıştır. Kinsizler Enerji'nin değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve sürekliliktir. Kinsizler Enerji Mühendislik ve Müşavirlik hizmetlerinde öncüdür. Kinsizler Enerji 40 yılı aşan hizmetleri boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterilerimizle paylaşmanın heyacanını ve gururunu yaşar. Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Kurumsal
Temelleri 1975 ‘li yıllara dayanan şirketimiz enerjide komple çözüm modelini kendisine ilke edinerek ürün ve hizmet çeşitliliğini sürekli olarak büyütmeyi hedeflemiştir. Kinsizler Enerji olarak kaliteden ödün vermeyen firmamız daima sizlere hizmet vermeye devam edecektir.
Hizmetlerimiz
Verilen teklifler ve bağlanan siparişler, teslimat sonuna kadar değişmeyen fiyat ve şartlar, ödün verilmeyen malzeme kalitesi ve tespit edilen zamanda malzeme teslimatı ana ilkemizdir. Artarak devam eden iş gücümüz ve referanslarımız, müşterilerimizin güveninin eseridir.
Projelerimiz
Kinsizler Enerji yaptığı projelerde kalite ve güvenilirlik ile siz değerli müşterilerimizden aldığı destek sayesinde 1975'den beri yaptığımız projelerin detaylarını görebilirsiniz.
İnsan Kaynakları
Sizde Kinsizler Enerji ile birlikte çalışmak isterseniz lütfen başvuru formunu doldurup tarafımıza gönderiniz.
web hosting