Kinsizler Enerji

Hakkımızda

1975 yılında Tesisat ve Taahhüt alanlarında faaliyet göstermek amacı ile Kinsizler Elektrik olarak iş hayatına başlamıştır. 1980 yılına kadar tesisat ağırlıklı hizmet vermiş olup faaliyetlerini sürdürmüştür. Bu tarihten itibaren sanayi ve endüstriyel tesis alanlarında sektörde kalite sınıfını yakalamıştır.

1990’lı yıllardan sonra hızla değişen ve gelişen teknoloji ile beraber gerek Enerji nakil hatları ve OG.-AG. Taahhüt işleri gerekse Sanayi siteleri inşaa ederek sektörde çıtasını yükseltmiştir. 1993 yılında KİNSİZLER MÜHENDİSLİK ünvanı’nı alarak yoluna devam etmiştir.

2011 yılı sonunda Fikret KİNSİZ firmadan ayrılarak KİNSİZLER ENERJİ MÜŞAVİRLİK MÜHENDİSLİK ELEKTRİK MAK. DENİZ. İNŞ. TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ‘ ni kurmuştur. Firmamız Sanayi alanda her güçte OG. ve AG. Tesisleri , Şalt Sahaları , Enerji nakil hatları , Trafo merkezleri yapmakta Mühendislik ve Müşavirlik hizmetleri vermektedir.

2012 yılına 40 yıllık alt yapı ve tecrübe sayesinde Fikret KİNSİZ KİNSİZLER ENERJİ adı altında çalışma hayatına devam etmektedir.

Saygılarımızla..

web hosting